موج جدید بارش‌ها در راه است

اجتماعی, استانها, اقتصادی, دسته‌بندی نشده آبان ۹, ۱۳۹۸

موج جدید بارش‌ها در راه است

سازمان هواشناسی کشور از موج جدید بارش‌ها در اکثر مناطق کشور خبر داد و اعلام کرد:‌ یکشنبه آینده در نوار شمالی کشور کاهش دما محسوس خواهد بود.

موج جدید بارش‌ها در راه است

– اخبار اقتصادی –

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، بر اساس اعلام سازمان هواشناسی کشور امروز در نوار شرقی کشور و در استان‌های گیلان، اردبیل، سمنان، تهران و البرز بارش پراکنده باران پیش‌بینی شده است.

فردا در استان‌های گیلان و اردبیل بارش پراکنده در ساعات بعدازظهر و اوایل شب در شرق، جنوب شرق، برخی مناطق هرمزگان و جنوب کرمان افزایش ابر، رگبار، رعد و برق و وزش باد شدید موقتی پیش‌بینی می‌شود.

سازمان هواشناسی کشور اعلام کرده روز شنبه هفته آینده در اکثر مناطق کشور آسمان صاف بوده و از اوایل شنبه‌شب با شمالی شدن جریان روی دریای خزر در سواحل دریای خزر و شمال‌غرب بارش پراکنده آغاز خواهد شد.

روز یکشنبه ۱۲ آبان‌ماه با تقویت سامانه بارشی، گستره بارش به مناطقی از غرب، مرکز و دامنه‌های جنوبی البرز در استان‌های زنجان، قزوین و البرز رگبار باران،‌ رعد و برق و وزش باد شدید موقتی پیش‌بینی می‌شود. همچنین دوشنبه هفته آینده برای غرب و جنوب غرب، رگبار و رعد و برق و در دامنه‌های جنوبی البرز در استان‌های تهران،‌ قزوین،‌ البرز و سمنان بارش باران گاهی همراه با رعد و برق پیش‌بینی شده است.

سازمان هواشناسی از کاهش محسوس دما طی روز یکشنبه هفته آینده در نوار شمالی کشور خبر داده است. امروز دریای عمان و فردا خلیج فارس مواج خواهد بود.

پیش‌بینی باران در ۲۴ استان تا یکشنبه/دما ۸درجه کم می‌شود

انتهای پیام/+

R1012188/P/S7,81/CT1 واژه های کاربردی مرتبط

به اشتراک بگذارید: https://tn.ai/2130447

بدون برچسب

45 بازدید کل ، 1 امروز

  

ارسال نظر