لزوم ثبت صحیح شماره تلفن‌همراه در بانک جهت دریافت رمز پویا

اقتصادی, بازار, دسته‌بندی نشده آذر ۳۰, ۱۳۹۸

  • پربیننده‌ترین اخبار
  • مهمترین اخبار

لزوم ثبت صحیح شماره تلفن‌همراه در بانک جهت دریافت رمز پویا

جهت دریافت رمز پویا از طریق کد دستوری #۶*۷۲۰* و ارسال پیامک، ثبت صحیح شماره تلفن همراه در سیستم بانک الزامی است.

  • ۳۰ آذر ۱۳۹۸ – ۱۳:۵۰
  • بازار
  • اخبار سازمان‌ها و شرکت‌ها
  • نظرات
لزوم ثبت صحیح شماره تلفن‌همراه در بانک جهت دریافت رمز پویا

– اخبار بازار –

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط‌ عمومی بانک‌‌پاسارگاد، بر اساس اعلام بانک‌مرکزی ج.ا.ا. از ابتدای دی، انجام کلیه پرداخت‌های غیرحضوری مبتنی بر کارت، تنها از طریق رمز پویا امکان‌پذیر است. از این رو مشتریانی که به هر دلیلی پیامک‌های ارسالی از سوی بانک‌پاسارگاد را دریافت نمی‌کنند یا اقدام به تعویض سیم‌کارت خود کرده‌اند، باید جهت اصلاح و ثبت صحیح شماره تلفن‌همراه خود به شعبه‌های این بانک مراجعه کنند.

بر اساس این خبر، جهت افزایش امنیت در پرداخت‌های غیرحضوری، از ابتدای دی ماه سال جاری و به‌صورت هماهنگ در کلیه بانک‌های کشور، رمزهای دوم ایستا غیرفعال شده و انجام تراکنش‌ها از طریق رمز دوم پویا انجام خواهد گرفت.

در بانک‌پاسارگاد نیز از این تاریخ رمز پویا برای کلیه کارت‌های نقدی به‌طور خودکار فعال شده و دریافت آن از طریق سامانه‌‌ی همراه‌بانک و کد دستوری #۶*۷۲۰* امکان‌پذیر است. به این‌ترتیب که مشتری می‌تواند در زمان خرید کالا و خدمات بر روی درگاه‌های پرداخت، با مراجعه به موبایل بانک(همراه بانک)، منوی «کارت» و انتخاب گزینه «رمز پویا» رمز یکبار مصرف را دریافت کند. امکان دریافت رمز پویا در سامانه اینترنت‌بانک نیز جهت انجام عملیات انتقال وجه کارت به کارت فراهم است. همچنین مشتریانی که تلفن همراه هوشمند در دسترس ندارند، می‌توانند با شماره‌گیری کد دستوری #۶*۷۲۰*رمز پویا را از طریق پیامک دریافت کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت بانک‌پاسارگاد به نشانی https://www.bpi.ir مراجعه و یا با مرکز مشاوره و اطلاع‌رسانی به شماره ۸۲۸۹۰ تماس حاصل کنید.

انتهای پیام/

R1012123/P1012123/S1407,1431/CT12 واژه های کاربردی مرتبط

  • بانک پاسارگاد

به اشتراک بگذارید: https://tn.ai/2164685

بدون برچسب

74 بازدید کل ، 1 امروز

  

ارسال نظر