تعیین سهمیه بنزین ۴۰۰ لیتری در ماه برای قایق‌های صیادی

اقتصادی, دسته‌بندی نشده آذر ۲۲, ۱۳۹۸

  • پربیننده‌ترین اخبار
  • مهمترین اخبار

تعیین سهمیه بنزین ۴۰۰ لیتری در ماه برای قایق‌های صیادی

استاندار بوشهر با اشاره به تعیین سهمیه ۴۰۰ لیتری ماهانه سوخت قایق‌های صیادی ۴ استان جنوبی کشور، گفت:سازمان بنادر باید لایروبی کانال دسترسی بندر بوشهر را سریع‌تر انجام دهد.

  • ۲۲ آذر ۱۳۹۸ – ۱۳:۴۲
  • اقتصادی
  • راه و مسکن
  • نظرات
تعیین سهمیه بنزین 400 لیتری در ماه برای قایق‌های صیادی

– اخبار اقتصادی –

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری تسنیم به نقل از مانا، عبدالکریم گراوند با بیان این‌که استفاده از سامانه الکترونیکی به جای دادن سهمیه بنزین قایق‌ها به شیلات بدون شک در روند تامین سوخت قایق‌ها تسهیل سازی بیشتری دارد، اظهار کرد: بهترین ابزار برای نظام سلامت اداری نیز همین سامانه‌ها هستند که در مقابله از فساد و پیشگیری از آنها نقش قابل توجهی دارد.

وی ادامه داد: در رابطه با کشتی حمل کالاهای اساسی طی ۷ سال اخیر وارد بوشهر نمی‌شد ولی با رایزنی‌های صورت گرفته اکنون این مهم محقق شده است و منطق نیز حکم می‌کند بندر بوشهر بتواند در بحث تأمین کالاهای اساسی برای استان‌های همجوار نقش آفرین باشد.

گراوند یادآور شد: نخستین محموله کالاهای اساسی برای استان بوشهر برنج بوده که دیروز (چهارشنبه) وارد بندر مرکز این استان شده است.

استاندار بوشهر گفت: اداره کل بنادر و دریارنوردی بوشهر قول مساعد به فراهم شدن امکان پهلوگیری کشتی های ۵۰ هزار تنی در بندر بوشهر داده که با این کار شاهد تحرک خوبی نیز در حوزه حمل و نقل خواهیم بود.

گراوند با بیان این‌که سازمان بنادر و دریانوردی باید خود را مسئول بداند تا لایروبی کانال دسترسی بندر بوشهر هر چه سریع‎‌تر محقق شود از تعیین سهمیه ۴۰۰ لیتری سوخت قایق‌های صیادی ۴ استان جنوبی کشور -بوشهر، خوزستان، هرمزگان و سیستان و بلوچستان- خبر داد.

لایروبی اروند با همکاری‌ عراقی‌ها بدون پیش‌شرط/برآورد هزینه ۱میلیارددلاریلایروبی اروند در گام نهایی/ آغاز جلسات کارگروه عملیات لایروبی در عراق از امروز + فیلم

انتهای پیام/

R1012188/P/S7,80,81/CT12 واژه های کاربردی مرتبط

  • سازمان بنادر

به اشتراک بگذارید: https://tn.ai/2159173

بدون برچسب

94 بازدید کل ، 2 امروز

  

ارسال نظر